Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem!

Jesteśmy polską firmą spedycyjno-transportową, Nord-Sud Sp. z o.o.

Działamy na rynku już od ponad 20 lat, co pozwoliło nam na zdobycie dużego doświadczenia w branży. Świadczymy usługi transportowo-spedycyjne na terenie całej Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Turcji i Norwegii i wciąż się nie zatrzymujemy jeśli chodzi o rozwój firmy.

Od niedawna, na stale w ofercie transport lotniczy, morski i kolejowy. Kompleksowa obsłóga door to door.

  • Początkowo nasza firma nosiła nazwę „Trans-serwis”, powstała w 2002. Wtedy swoją działalność skupiliśmy na mechanice samochodowej i transporcie drobnicowym na terenie Polski.

  • W 2010 zrezygnowaliśmy z mechaniki, aby w pełni poświecić się transportowi, dzięki temu mogliśmy poszerzyć nasze usługi w transporcie o następujące kraje: Czechy, Słowacja oraz Węgry.

  • Rok 2011 był dla nas szczególny, zmieniliśmy nazwę na „Nord-Sud Europa Transportii Polska” i zajęliśmy się transportem drobnicowym na terenie całej Unii Europejskiej oraz rozpoczęliśmy wspaniałą przygodę z transportem całopojazdowym. Z biegiem czasu poszerzyliśmy naszą ofertę o Szwajcarię i Norwegię.

  • W 2019 roku podjęliśmy się nowego wyzwania i otworzyliśmy własną spedycję. Oferujemy transport od busów po ciężarówki typu Mega i Tandem, a także transporty specjalne. Wiele lat doświadczenia umożliwiło nam świadczenie usług transportowo-spedycyjnych na terenie Turcji, a poszerzyliśmy nasz zakres usług o Chiny i Ukrainę. Współpracujemy z zaufanymi partnerami, dzięki temu możemy dowozić ładunki w najróżniejsze miejsca w Europie. Posiadamy oddziały w Jasienicy Rosielnej, Rzeszowie, Lublinie, Bydgoszczy i Toruniu aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów.

Czym się zajmujemy

Transport

Przewóz towarów
na terenie kraju
i UE.

Spedycja

Kompleksowa obsługa
klienta w zakresie
transportu drogowego
oraz kombinowanego.

Logistyka

Pomoc w wyborze
najlepszych środków
transportu
i magazynowania

Transport drobnicowy

W transporcie
drobnicowym
dostarczymy i odbierzemy
Twoje przesyłki.

Dlaczego warto
z nami współpracować?

Solidna jakość

Nasze doświadczenie w obsłudze różnych sektorów gospodarki pozwala nam na elastyczność i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Ponad 20 lat na rynku

Nasza firma transportowa posiada wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych.

Bezpieczeństwo

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, co daje naszym klientom pełne bezpieczeństwo i ochronę ich towarów.